Yaşam

Kısmetse Olur’un eski isminden yeni programla ilgili herkesi şoke eden sözler

Milyonları ekrana kilitleyen Kısmetse Olur, formatının televizyonda yasaklanmasının ardından bu kez sosyal medyada yayınlanmaya başladı. Yarışın yeniden büyük ilgi görmesinin ardından eski yarışmacılar da tartışmalara dahil oldu.

Eski yarışmacılardan Didem Delen, sunuculuğunu yaptığı programda yeniden yayınlanan program hakkında konuştu. Didem Delen, programı sunmak için kendisine teklif geldiğini ancak sunuculuğunu yapmakta olduğu programdan ayrılmak istemediği için reddettiğini söyledi.

“DÖKÜMÜM VAR”

Delen, “Eski yarışmacılar aradı, hatta sevgilisi ya da ilişkisi olanlar aradı ve ‘Yeniden girmek istiyorum’ dedi.

“Şimdi programın formatını şişirmek gibi değil ama ‘casting’ vardı. Normal uygulamalara mı dönüyorlardı bilmiyorum ama dediğim gibi günde 6 bin başvuru geliyordu. içinde bulunduğum durumu doğru ve dürüst bir şekilde anlatmak için.

“HANGİ BUHARLAR, ÇOK YAMALAR”

Didem, “9 erkek ve 9 kadını bir araya getirecekler. Bunların arasında aşk başlayacak, çiftler başlayacak. Bazıları imkansız olacak, kavuşamayacaklar… Bazen birileri olur. başkasının sevgilisi gibi. Hikayeler onların üzerinden geçecek. Ne dolandırıcılık ne de entrika!” Programın kurgu olduğunu ve yetkililer ne derse onun olduğunu doğruladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu